5.04.2013

WWW.KAFT.COM Bu siteyi çok beğeneceksiniz. Üye olmayı çok basit şekilde tamamladıktan sonra, Kargo masraflarını bile ödemeden istediğiniz siparişi veriyorsunuz ve bir gün sonra kapınızda.. Ben çok beğendim sizlere de tavsiye ederim... Kendime bu şık telefon kabını aldım Göründüğünden daha da güzelmiş. Teşekkürler kaft yöneticileri... Umarım yolunuz çok açık olur.

Her yönüyle farklı tasarım tişört markası; KAFT

 

Tasarım ve sanatseverler aradıkları tasarım tişörtleri KAFT’ta buluyor. Paul Auster’den Osho’ya , Mevlana’dan Einstein’a hatta Pink Floyd’dan Mendelssohn’a birçok müzisyen, düşünür ve yazardan ilham alan KAFT, sıradan grafiklerden farklı, yaratıcı tasarımlara sahip, aynı zamanda tüm detaylarıyla özenerek hazırlanmış tasarım tişörtler ve tasarım ürünleri sunuyor.

Tasarımlarını şu an için tişört, kapşonlu (hoodie) ve poster olarak www.kaft.com adresinden bulmak mümkün. Yakında bu tasarımlar iPhone kapağı olarak da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yani kendinizi özdeşleştirdiğiniz hikayenizi ve tasarımını her daim üzerinizde ya da yanınızda taşıyabiliyor olabileceksiniz.

Şimdiden 34 ülkeye ulaşan KAFT tasarımlarına sahip olmak için www.kaft.com adresine girip ücretsiz kargo ve 30 gün iade garantisiyle güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Eğer ürünleri görerek almak isterseniz, tasarımlarının satışta olduğu seçkin mağazaların adreslerine web sitesinden de ulaşabilirsiniz.
KAFT’ı sosyal medyada www.facebook.com/kaft.co adresinde Facebook’tan, www.twitter.com/kaftco adresinde Twitter’dan takip edebilirsiniz.

1 yorum:

  1. siteyi inceledim canım gerçekten çok değişik ürünler var çok beğendim

    YanıtlaSil