15.10.2014

Emekli olsanız da krediniz hazır


Hepimiz, emeklilik döneminde rahat ve huzurlu bir hayat yaşamak isteriz. Ancak Türkiye’de emeklilik döneminin çok da rahat geçtiğini söylemek maalesef mümkün değil. Emeklilik maaşının pek çok durumda yeterli gelmemesinden dolayı banka kredisine sıklıkla ihtiyaç duyarlar. Hayatlarını kolaylaştıracak pek çok yenilik için, yeni bir araba için, çocuklarını evlendirmek için, tatil için vs..

Bu tip harcamaları yapmak için kredi kullanmaya ihtiyaç duyulur ancak Sosyal Güvenlik Kurumu emeklisi olunduğu için tereddüt edilir.  TEB’in Jet Kredi imkanı ile artık tereddüt etmeye gerek yok, artık maaşını PTT’den alan emeklilere göre bir kredi hizmeti var.


Teb Jet Kredi, en uygun ve en kolay şartlarda ihtiyaç kredisi çekmenizi sağlıyor. PTT ile yapılan protokol doğrultusunda emekli maaşınızı PTT’den alıyorsanız çok rahat bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz. Ayrıca Teb Jet Kredi kullandığınızda, Medline işbirliğiyle 1 yıllık Acil Sağlık Hizmetinden de ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz.


Teb ve PTT işbirliğiyle; dosya masrafsız, minimum 1.000, maksimum 30.000 Türk Lirasına kadar ve 3 ila 36 ay vadeyle kredinizi alabilirsiniz. Teb Jet Kredi ile sadece nüfus cüzdanınızla hemen başvurun, kredinizi alın!


3 yorum: